Azjatycki Bazar

Zapraszam na prowadzony przeze mnie sklep on-line: http://azjatyckibazar.com/Czym zajmuje się Azjatycki Bazar? Chcę, by kobiety na całym świecie miały dostęp do oryginalnych i wybranych pod kątem efektywności kosmetyków.
Oferowane na Azjatyckim Bazarze produkty kupowane są tylko i wyłącznie u źródeł: bezpośrednio od producentów lub u oficjalnych dystrybutorów. Wybieram tylko najlepsze kosmetyki, które:
  • Oferują udokumentowaną naukowo skuteczność składników
  • Cieszą się doskonałymi recenzjami
Gdy kupujesz kosmetyki na Azjatyckim Bazarze, masz gwarancję zakupu oryginalnych i skutecznych kosmetyków.
W przeciwieństwie do typowych sklepów, Azjatycki Bazar oferuje jedynie wąską gamę produktów, ale każdy produkt w ofercie został dokładnie przetestowany i dobrany pod kątem skuteczności. Chcę, by kupując na Azjatyckim Bazarze, klienci mieli jak największe szanse na kupienie produktu, który ich zachwyci.
Odrobina historii: Mając 22 lata, zaobserwowałam już na swojej twarzy pierwsze objawy starzenia, ale kompletnie nie wiedziałam, co z nimi zrobić. Znane mi firmy, obojętnie czy polskie, czy zagraniczne, oferowały albo kremy nawilżające, albo przeciwzmarszczkowe dla cery dojrzałej. Ale co ma zrobić osoba, która zmarszczek jeszcze nie ma, ale i nie chce ich mieć w przyszłości? Przecież wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć! Nie wspomnę już o problemach, związanych z zakupem odpowiednio jasnego podkładu dla mojej naturalnie bladej cery.


Dwa lata później, w 2008 roku, emigrowałam do Singapuru i tu po raz pierwszy zetknęłam się z azjatyckimi kosmetykami. Nie tylko bez problemu udało mi się zakupić odpowiednio jasny podkład, ale zaczęłam też poznawać całkowicie nowy asortyment kosmetyków: przeciw-starzeniowych oraz funkcyjnych. Swoje przygody z azjatyckimi kosmetykami zaczęłam dokumentować na blogu AzjatyckiCukier.com .
Wiele czytelniczek bloga, zainteresowanych opisywanymi przeze mnie kosmetykami, często pytało, gdzie można je nabyć. Ja mogłam po prostu pójść do sklepu i je kupić, ale dla moich czytelniczek nie było to takie proste. Rekomendowałam więc sprzedawców ebay, cieszących się dobrymi opiniami... a jednak szybko okazało się, że to, co owi sprzedawcy oferują, nie do końca przypomina to, co ja kupowałam w sklepach. Pojawił się więc pomysł, że mogłabym zwyczajnie pomóc innym w zakupie interesujących ich kosmetyków z oryginalnych źródeł. Tak zrodził się pomysł na Azjatycki Bazar.
Na Azjatycki Bazar trafiły tylko moje ulubione kosmetyki - te, których skuteczność odczułam na własnej skórze. I tak już zostało. Azjatycki Bazar nie jest typowym sklepem internetowym - nie mamy szerokiej oferty, nie mamy z nikim kontraktów, zobowiązujących nas do sprzedaży pełnej gamy ich produktów, nie kupujemy w ilościach hurtowych. Zamiast tego jest garstka kosmetyków, książek i ciekawych produktów, w które naprawdę wierzę i jestem gotowa z czystym sumieniem polecać.
Pierwszy produkt Azjatycki Bazar nadał w 2009 roku. Przez te lata przekształcił się z małej, działającej w Singapurze działalności gospodarczejw pełnoprawną firmę. W 2015 roku Azjatycki Bazar rozszerzył swoje działania o specjalny kontrakt z firmą, która pakuje dla nas przesyłki. Pomimo wzrostu ilości osób związanych z Azjatyckim Bazarem, jedno jest pewne - Bazar nigdy nie zmieni swojej filozofii, którą jest oferowanie tylko i wyłącznie najlepszych i oryginalnych kosmetyków.
Barbara Włodkowska