Paris wie, co jest KAWAII

Paris Hilton może i nie cieszy się najlepszą sławą w Zachodnich mediach, ale w Japonii niewielu przejmuje się jej kontrowersyjnym wizerunkiem. Za to podziwia się jej smukłą figurę oraz blond loki. Nic dziwnego więc, że przedsiębiorcza Paris ostro promuje swoją linię ubrań „Honey Bunch” w kraju "Kwitnącej Wiśni".Ogólnie, powiedziałabym, że projekty nie są jakoś szczególnie ekstrawaganckie. Ich fason wydaje mi się bardziej „zachodni” – nie mają zbyt wielu ozdób, sylwetka nie jest nadmiernie nadmuchana. Zdecydowanie nie podobają mi się kolory –jadowite róże, wymieszane z przygaszonymi pastelami. O ile na pewno kolekcja jest modna, brakuje mi w niej „uroczości”, czyli tak powszechnej w modzie Japońskiej słodkości i dziewczęcości.

A jak wam się podoba? Skusilibyście się na zakup?

Komentarze

 1. dla mnie bardzo się podoba, chociaż zgadzam się co do kolorów. pewnie skusiłabym się na większość z tych rzeczy:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Większość zdecydowanie nie w moim stylu. Hiltonówna nie zrobiła żadnej rewolucji, bo takie stroje są teraz ogólnie dostępne w sklepach. Ale i tak na pewno się sprzedają, bo wymyśliła je TA Paris. ^^
  Płaszcz na 4 zdjęciu z prawej jest dość ładny. (oprócz wersji w kolorze czarnych i różowym) Ostatnio widziałam gdzieś podobny.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja czytałam, że kiedyś nie wpuścili Hiltonówny do Japonii ;) Jej podróż skończyła się na japońskim lotnisku ;)

  A jak Azjaci zapatrują się na jej wielką stopę? ;) Azjaci chyba mają małe stopy...?

  OdpowiedzUsuń
 4. tak nie bardzo pasuje mi to do mojego ukochanego japońskiego stylu

  OdpowiedzUsuń
 5. No w sumie modelki ładnie się prezentują ale fakt furrory żaden ciuszek nie robi bo bym zauważyła coś godnego uwagi a widzę abażurowe płaszcze obszyte futrami i puchate kożuszki i ciemne nieciekawe kiecki albo piżamkę(ta pastelowo-różowa). Hmm Paris to już w gim wiedziałam że ją tam kochają - szczególnie jej torebeczki i takie inne gadżety jak biżuteria :P
  Ciuszki w porównaniu z tym to słabo się tam sprzedają :P

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentarze pisane w celach promocji własnego bloga lub innych stron nie będą publikowane. Linki do relewantnych wpisów na blogach czy innych stronach są mile widziane. ale linki nie związane z tematem lub komentarze zawierające dopisany link do bloga nie będą publikowane.