Ciekawy pomysł- napój i maseczka w walce o jasną cerę

Jak wspominałam w poprzednim artykule, rozjaśnianie cery często wiąże się w Azji z zarzywaniem doustnych suplementów – często w formie tabletek, soków czy innych napoi. Firma FANCL w tym miesiącu postanowiła pójść krok dalej, i wypuściła na rynek napój oraz maseczkę/serum wybielającą jako specjalny zestaw. Napój można zastąpić drażetkami (zalecane 2 tabletki 3 razy dziennie).Aktywnym składnikiem ma być wyciąg z liści drzewka oliwnego. Zawarte w nim antyoksydanty mają przyczyniać się do zdrowia skory i zapobiegać aktywacji ciemnej melaniny, jak i wzmagać produkcję jasnej melaniny.

Mi się pomysł bardzo podoba! :D Ciekawe, czy w przyszłości więcej producentów będzie wypuszczać takie zestawy działające „po obu stronach skóry”. Kusi mnie nabycie zestawu FANCL, gdyż borykam się z piegami. Jednak jest on dość drogi (10 buteleczek napoju kosztuje 61,5o SGD!) i dotychczas nie osiągnęłam żadnych rezultatów za pomocą doustnych suplementów (wykończyłam z 5-6 opakowań Hakubi C). Ale zawsze kusi wizja, że może ten produkt by zadziałał ;).

Komentarze

 1. zawsze wymyślą cudny lek na coś z czym may problem :) na prawdę nie miałaś żadnych rezultatów po Hakubi C?

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo podoba mi się Twój blog i dowiedziałam się z niego wielu ciekawych rzeczy o kulturze azjatyckiej :D na pewno będę tu regularnie zaglądać!

  OdpowiedzUsuń
 3. @Magdalena aktualny przelicznik najłatwiej znaleźć wpisując na stronie google.com formułkę "1 sgd in pln".

  @Shpilka nie miałam efektów w sensie rozjaśnienia piegów. Cera ogolnie stała się "zimniejsza" w kolorze - ale jedynym rezultatem było, że mój podkład przestał pasować ;)

  @Stonia miło Cię poznać! :D Dziękuję za miłe słowa!

  OdpowiedzUsuń
 4. mnie ciekawi, czy te preparaty byłyby w stanie wybielić np. blizny potrądzikowe, bo ja się borykam z właśnie takim problemem, stosuję już różne maści, ale efekt jest raczej średni.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentarze pisane w celach promocji własnego bloga lub innych stron nie będą publikowane. Linki do relewantnych wpisów na blogach czy innych stronach są mile widziane. ale linki nie związane z tematem lub komentarze zawierające dopisany link do bloga nie będą publikowane.