L'Oreal Perfect White

Czy zgadłybyście, że L’Oreal posiada całkiem sporą linię kosmetyków wybielających cerę? Jest ona szczególnie promowana w krajach takich jak Malezja oraz Singapur. Osobiście nie korzystałam z ich kosmetyków, ale wiem, że cieszą się dobrą opinią. Choć nie należą do najtańszych, są i tak dużo bardziej przyjazne dla portfela niż inne marki.

To co odróżnia je od innych kosmetyków na rynku, to nacisk na wybielanie, połączone z nadawaniem skórze „różowego blasku”. W tym celu wiele kosmetyków zawiera składniki które pobudzają krążenie krwi i pozwalają skórze lekko się zaróżowić, L’Oreal używa tutaj sproszkowanych kamieni pół-szlachetnych z grupy kwarców.


W ich linii produktów znajdziemy takie standardy, jak pianka oczyszczająca, toner, krem na dzień i noc. Jednak zdecydowanymi „perełkami” są”:

White Perfect Double Eye Zone Brightner - Krem rozjaśniający cienie pod oczami. Zawiera peptydy rozjaśniające melaninę oraz kofeinę, dla pobudzenia mikro-krążenia i redukcji cieni pod oczami. Krem ma bardzo dobrą opinię, wiele dziewczyn twierdzi, że po jego użyciu nie muszą stosować korektora pod oczy. Jedyny minus to problem z dozownikiem, który hojniej wydaje żel, niż krem.
White Perfect Transparent Rosy Whitening - Dwufazowy krem rozjaśniający cerę, oraz nadający jej różowy blask. Wiele osób chwali go za rozjaśnianie przebarwień, choć „różowy blask” wydaje się być mniej osiągalny.

Komentarze

 1. Żeby to jeszcze można było u nas kupić...

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo żałuję, że tego typu kosmetyków nie można dostać w Europie, bradzo:/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zostałaś otagowana http://nalogowa.blogspot.com/2010/08/tag-10-rzeczy-ktore-lubisz.html :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zostałaś zatagowana po raz kolejny;) http://mojakosmetykomania.blogspot.com/2010/08/tag-tag-tag.html

  OdpowiedzUsuń
 5. http://maddeningsyt.blogspot.com/2010/08/tagowana-jeee.html
  Zostałaś zatagowana zaprawszam do wspolnej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj :)
  Zostałaś tagowana do blogowej zabawy :)
  Szczegóły na moim blogu:
  http://katalina-sugarspice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam do tagowej zabawy
  www.farizah-lubin.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. A powiedz mi czy używałaś, któryś z tych dwóch kremo-żeli?

  OdpowiedzUsuń
 9. Zostałaś otagowana :) http://baba-przy-garze.blogspot.com/2010/08/tag-10-rzeczy-ktore-lubisz.html
  Zapraszam do zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Seria wybielająca L'oreal dostępna jest w Egipcie i cieszy się dość dużą popularnością wśród egipcjanek, które mają ciemną karnację. Nie próbowałam jeszcze tych kosmetyków i nie mogę się podzielić opinią na ich temat.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kosmetyki - a przynajmniej krem pod oczy dostępne są na allegro.

  OdpowiedzUsuń
 12. lepiej nie kupujcie, podobno nie pomaga. http://sparkleapple.blogspot.co.uk/2011/01/review-loreal-white-perfect-eyedouble.html?m=1

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentarze pisane w celach promocji własnego bloga lub innych stron nie będą publikowane. Linki do relewantnych wpisów na blogach czy innych stronach są mile widziane. ale linki nie związane z tematem lub komentarze zawierające dopisany link do bloga nie będą publikowane.