czwartek, 19 sierpnia 2010

L'Oreal Perfect White

Czy zgadłybyście, że L’Oreal posiada całkiem sporą linię kosmetyków wybielających cerę? Jest ona szczególnie promowana w krajach takich jak Malezja oraz Singapur. Osobiście nie korzystałam z ich kosmetyków, ale wiem, że cieszą się dobrą opinią. Choć nie należą do najtańszych, są i tak dużo bardziej przyjazne dla portfela niż inne marki.

To co odróżnia je od innych kosmetyków na rynku, to nacisk na wybielanie, połączone z nadawaniem skórze „różowego blasku”. W tym celu wiele kosmetyków zawiera składniki które pobudzają krążenie krwi i pozwalają skórze lekko się zaróżowić, L’Oreal używa tutaj sproszkowanych kamieni pół-szlachetnych z grupy kwarców.


W ich linii produktów znajdziemy takie standardy, jak pianka oczyszczająca, toner, krem na dzień i noc. Jednak zdecydowanymi „perełkami” są”:

White Perfect Double Eye Zone Brightner - Krem rozjaśniający cienie pod oczami. Zawiera peptydy rozjaśniające melaninę oraz kofeinę, dla pobudzenia mikro-krążenia i redukcji cieni pod oczami. Krem ma bardzo dobrą opinię, wiele dziewczyn twierdzi, że po jego użyciu nie muszą stosować korektora pod oczy. Jedyny minus to problem z dozownikiem, który hojniej wydaje żel, niż krem.
White Perfect Transparent Rosy Whitening - Dwufazowy krem rozjaśniający cerę, oraz nadający jej różowy blask. Wiele osób chwali go za rozjaśnianie przebarwień, choć „różowy blask” wydaje się być mniej osiągalny.

13 komentarzy:

 1. Żeby to jeszcze można było u nas kupić...

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo żałuję, że tego typu kosmetyków nie można dostać w Europie, bradzo:/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zostałaś otagowana http://nalogowa.blogspot.com/2010/08/tag-10-rzeczy-ktore-lubisz.html :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zostałaś zatagowana po raz kolejny;) http://mojakosmetykomania.blogspot.com/2010/08/tag-tag-tag.html

  OdpowiedzUsuń
 5. http://maddeningsyt.blogspot.com/2010/08/tagowana-jeee.html
  Zostałaś zatagowana zaprawszam do wspolnej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj :)
  Zostałaś tagowana do blogowej zabawy :)
  Szczegóły na moim blogu:
  http://katalina-sugarspice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam do tagowej zabawy
  www.farizah-lubin.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. A powiedz mi czy używałaś, któryś z tych dwóch kremo-żeli?

  OdpowiedzUsuń
 9. Zostałaś otagowana :) http://baba-przy-garze.blogspot.com/2010/08/tag-10-rzeczy-ktore-lubisz.html
  Zapraszam do zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam Cię bardzo serdecznie!

  Zostałaś tagowana do blogowej zabawy :)
  Szczegóły na moim blogu:
  http://pysiapatrysia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Seria wybielająca L'oreal dostępna jest w Egipcie i cieszy się dość dużą popularnością wśród egipcjanek, które mają ciemną karnację. Nie próbowałam jeszcze tych kosmetyków i nie mogę się podzielić opinią na ich temat.

  OdpowiedzUsuń
 12. Kosmetyki - a przynajmniej krem pod oczy dostępne są na allegro.

  OdpowiedzUsuń
 13. lepiej nie kupujcie, podobno nie pomaga. http://sparkleapple.blogspot.co.uk/2011/01/review-loreal-white-perfect-eyedouble.html?m=1

  OdpowiedzUsuń

Komentarze pisane w celach promocji własnego bloga lub innych stron nie będą publikowane. Linki do relewantnych wpisów na blogach czy innych stronach są mile widziane. ale linki nie związane z tematem lub komentarze zawierające dopisany link do bloga nie będą publikowane.

Przedstawiane tutaj treści mają jedynie charakter informacyjny. Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.