Bio-Essence 8in1 krem BB

Dzisiaj mała recenzja kremu BB Malezyjskiej firmy Bio-Essence. Od razu zaznaczam, że miałam jedynie próbki tego kremu, ale wydaje mi się, że warto napisać o nim trochę więcej, ponieważ jest to jeden z niewielu kremów BB nakierowanych na mocne krycie.


Osobiście nie byłam zachwycona tym BB właśnie ze względu na moce krycie, które dawało efekt cery tak perfekcyjnej, że wyglądała nienaturalnie. Ogólnie, jeśli coś jest tak mocne, że nie wymaga dodawania korektora dla problemowych miejsc, to nigdy nie będzie wyglądać naturalnie. Ale wiem, że wiele osób szuka właśnie takiego efektu i można go uzyskać tym kremem – zakrywa wszystko, jedynie najciemniejsze pieprzyki są lekko widoczne.
Krem 8in1 pielęgnuje cerę, nawilża ją oraz chroni przed słońcem, jest odpowiedni dla cery problemowej. Wykończenie jest aksamitne – choć cera zachowuje lekko matowe wykończenie, dalej ma zdrowy „glow”. Efekt utrzymuje się koło 4-5 godzin. Największą wadą kremu jest słaba kontrola nad przetłuszczaniem się cery – niestety jest on dość treściwy i dobrze nawilża cerę, ale nie będzie odpowiedni dla cery tłustej czy mieszanej.

Kolor jest dość jasny, z wyraźnymi tonami beżowo-różowymi. Dopasowanie koloru dość dobre, ale z recenzji jakie czytałam, bywa raczej za jasny, niż za ciemny. Gęstość dość duża, trzeba trochę popracować nad rozprowadzeniem.

Ogólnie krem dość rzadko pojawia się na e-bay, ale zawsze można szukać i złapać okazjonalne oferty :).

Komentarze

 1. Brzmi świetnie ! Słabe krycie powstrzymuje mnie przed kupnem BB ,ale może się skuszę na ten.. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na e-bayu znalazłam jedyny za 117zł, raczej ja "w ciemno" wolę kupować do 50 max. Znasz może inne, tańsze BB ale o takim mocnym kryciu?

  OdpowiedzUsuń
 3. jakie jeszcze kremy BB mają dobre krycie?chodzi mi o dokładne zakrycie piegów, cieni pod oczami , i nadaniu twarzy takiej ,nieskazitelności, coś w tym stylu . Jakiś dobrze kryjący krem bb .. Odpisz prosze u mnie w komentarzu ,jeżeli to nie problem .;))
  A jeśli sprawiłoby Ci to kłopot , to może napisz o dobrze kryjących kremach BB notkę ? .
  Byłoby super ! Czekam ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentarze pisane w celach promocji własnego bloga lub innych stron nie będą publikowane. Linki do relewantnych wpisów na blogach czy innych stronach są mile widziane. ale linki nie związane z tematem lub komentarze zawierające dopisany link do bloga nie będą publikowane.